Trimble Connect + HoloLens

Trimble Connect, Microsoft HoloLense

BIM Forums Rīga 2016, Izstāde plansPārveido savu pasauli ar Microsoft Hololens.

Nākotnes rīks ar kura palīdzību 3D modelis būs tikai rokas mājiena attālumā!

3D projektēšanas programmatūras pakotne arhitektiem

EliteCad ir neierobežota, profesionāla 3D projektēšanas programmatūras pakotne arhitektiem, pilsētu projektētājiem un interjera dizaineriem. Tā ļauj vienlaicīgi projektēt vairākas būves. Jums ir pieejamas visas celtniecības funkcijas, kā, piemēram, sienu, griestu, logu, jumtu, kāpņu parametriskās funkcijas, profesionāla renderēšana, grafiska apmēru pārskatīšana, plašas saskarnes un bibliotēkas. Pilnās versijas funkcionālais vēriens ļauj Jums definēt arī brīvas formas virsmas un modelēt brīvus 3D objektus.

Microsoft HoloLens palīdz modelim piešķirt apjomu un taustāmību, pamanīt iespējamās kļūdas un sarežģījumus tagad un uzreiz. Tā ir uzvelkama ierīce, kas ļauj redzēt hologrammas un tās savienot ar reālo pasauli. Tas liek pavisam savādāk uztvert dizainu. Microsoft HoloLens ir tilts no 2D uz 3D un reālo telpu. Tā ir revolūcija!

 

Trimble Connect - project collaboration platform built for construction industry.

Project stakeholders can easily share, comment on, and manage the latest project documents, photos, drawings, and 3D models through the cloud across the design, build, and operate phases of a project. This information can be seamlessly accessed across Desktop, Web, or Mobile environments depending on a stakeholder’s role or tasks.